Dirbtinio akmens apdirbimas

Dirbtinio akmens galimybės

Darbo procesas

Projektavimas

Užsakovas supažindinamas su dirbtinio akmens stalviršių gamybos, bei komplektacijos galimybėmis.

Gamyba

Svarbiausia matavimo tikslumas. Todel šiame etape labai reikia profesionalų, sugebančių atliekti matavimus.

Montavimas

Surinkimas / montavimas, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gali užtrukti nuo poros iki 8 ir daugiau valandų.

Projektavimas

Gamyba

Svarbiausia matavimo tikslumas. Todel šiame etape labai reikia profesionalų, sugebančių atliekti matavimus. Dėl įvairių priežasčių, pastatuose būna neatitikimų, tokių kaip neišlaikytas plokštumų horizontalumas ar vertikalumas, nestatūs kampai. Dėl to gaminti pagal objekto projekto brėžinį yra neįmanoma. Norint išvengti bet kokių paklaidų naudojamas šabloninis matavimo būdas. Jis yra efektyviausias, užtikrinantis didelį tikslumą. Pagaminamas realus stalviršio šablonas atspindintis net smulkiausius objekto matmenis. Šablono parametrai perkeliami į brėžinį, kuris perduodamas gamybos cechui. Pagal parengtą projektą gaminamas produktas.

Montavimas

Dirbtinio, lieto akmens stalviršio surinkimas / montavimas, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gali užtrukti nuo poros iki 8 ir daugiau valandų. Todėl užsakovui apie numatomą montavimo datą ir laiką yra pranešama iš anksto. Montavimas gali būti atliekamas tik šiltose patalpose.

Dirbtinio, lieto akmens

Paviršių apdirbimo lygiai

Matinis (neblizgus)

Liečiant sudaromas šiltumo, švelnumo, minkštumo įspūdis. Dažniausiai šis apdirbimas taikomas pasteliniams, šviesaus tono atspalviams. Toks paviršius yra universalus. Įbrėžimai tampa nepastebimi. Laikui bėgant įgauna šiek tiek daugiau blizgesio. Labai paprasta priežiūra. Viešosios erdvės objektuose, kuriose paviršiams yra didelis apkrovimas rekomenduotina naudoti matinį apdirbimo lygį.

Pusiau blizgus

Tai tarpinis lygis tarp matinio ir blizgaus. Tai optimalus variantas išlaikant praktiškumą, tačiau suteikiant daugiau prabangos. Paviršius šiek tiek slidesnis – lengviau valomas. Šio užbaigimo paviršiai atspindi šviesą. Dažniausiai naudojamas apdirbti dirbtinio akmens paviršius su vidutinio intensyvumo atspalviais.

Blizgus

Tai maksimaliai poliruotas paviršius. Ypatingai blizgus ir slidus. Tamsiom spalvom suteikia maksimalų sodrumą, tačiau įspūdingai atrodo ir šviesių tonų spalvos ar net gi balta. Priežiūra reikalauja daugiau dėmesio.

Šie apdirbimo lygiai yra standartiniai. Kai kuriose projektuose naudojamas šiek tiek grubesnis apdirbimas už matinį. Tokiu būdu padidinamas paviršiaus sukibimas su objektais. Tai aktualu grindų dangai, laiptų pakopom, dušo kabinom.

Pirkinių krepšelis