Nestandartiniai gaminiai

Padėsime jums suprojektuoti nestandartinius gaminius, atitinkančius būtent jūsų poreikius ir lūkesčius.

Apie mus

Mūsų gaminami produktai – tai stalviršiai, laiptai, lentynos, palangės, turėklai, plautuvės, dušo padai, ofisų stalai, židinių apdailos ar vidaus apdailos ir kita. Visai šiai gaminamai produkcijai naudojamas dekoratyvinis akmuo, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis, praktiškumu ir ilgaamžiškumu.

Meganite stalviršiai

Tai reiškia būti išskirtiniais, gebėti nuspėti naujausias interjero dizaino tendencijas ir besikeičiančius pirkėjų poreikius. Todėl esam pasirinkę inovatyviausią lieto akmens tiekėją – Meganite®. Šis prekės ženklas, tai žingsnis į ateitį.

Puikiai suprantame Jūsų poreikį į individualumą ir išskirtinumą. Todėl pasirūpinome, kad rinkoje Jums būtų kokybiškas dekoratyvinio akmens produktas. Dirbtinis akmuo vertinamas ne tik mūsų įmonės, kaip kokybės ir garanto ženklas, bet ir pasauliniu mastu pamėgtas žymiausių dizainerių ir architektų.

Vizija

Siekiame teikti aukščiausios kokybės dirbtinio lieto akmens paviršius, kurie pagerintų klientų gyvenimo ir darbo erdves, užtikrindami ilgaamžiškumą, estetiką ir funkcionalumą.

Mizija

Tapti pirmaujančiu dirbtinio lieto akmens paviršių tiekėju Baltijos šalyse, nuolat diegiant inovacijas ir prisitaikant prie rinkos poreikių, siekiant ilgalaikio augimo ir tvarumo.

Vertybės

Vertiname kokybę, inovacijas ir atsakingumą, užtikrindama, kad visi produktai atitiktų aukščiausius standartus ir būtų kuriami bei tiekiami su atsakomybe aplinkai ir visuomenei.

Partneriai

Mūsų partneriai

Atsiliepimai apie mus

Esu labai patenkinta „AllTops“ produktais. Jų dirbtinio lieto akmens paviršiai atrodo puikiai mano virtuvėje ir yra labai patvarūs. Rekomenduoju!

Aistė
Kaunas

„AllTops“ aptarnavimas buvo puikus. Konsultantai padėjo išsirinkti tinkamą produktą, o pristatymas buvo labai greitas. Tikrai pirksiu dar kartą.

Marius
Vilnius

Puiki patirtis su „AllTops“. Jų akmens paviršiai yra estetiški ir funkcionalūs. Džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę savo namų atnaujinimui.

Jūratė
Kaunas
Pirkinių krepšelis